Jak docenić kogoś po angielsku, czyli 10 sposobów na słowa uznania

Czy wiesz, jak docenić kogoś po angielsku? Czy wiesz, jaka jest siła takich komplementów? Wiesz, wiesz. Oto artykuł, w którym podaję 10 zwrotów na wyrażenie uznania

 

Pieniądze z pracy to ważna rzecz, ale jest coś, co znacznie lepiej motywuje nas do działania. I na dłużej zapada w pamięć niż zarobiona kwota. Dobrze wybrane słowa uznania wprawiają w świetny nastrój, dodają więcej energii niż litr kawy, poprawiają samoocenę jak nic innego na świecie i stanowią ważny punkt na mapie życia „co jestem wart”. Warto więc wiedzieć , jak odpowiednio wyrazić swoła uznania nie tylko wobec swoich podwładnych, ale również kolegów. Nauczmy się wzajemnie doceniać. I gdy przyjdzie Ci wyrazić te słowa uznania w towarzystwie międzynarodowym, to odpowiednie zwroty po angielsku będą tu przydatne. Pieniądze z pracy to ważna rzecz, ale jest coś, co znacznie lepiej motywuje nas do działania. I na dłużej zapada w pamięć niż zarobiona kwota. Dobrze wybrane słowa uznania wprawiają w świetny nastrój, dodają więcej energii niż litr kawy, poprawiają samoocenę jak nic innego na świecie i stanowią ważny punkt na mapie życia „co jestem wart”. Warto więc wiedzieć , jak odpowiednio wyrazić słowa uznania nie tylko wobec swoich podwładnych, ale również kolegów. Nauczmy się wzajemnie doceniać. I gdy przyjdzie Ci wyrazić te słowa uznania w towarzystwie międzynarodowym, to odpowiednie zwroty po angielsku będą tu przydatne. No więc oto jak docenić kogoś po angielsku :

I want to thank you publicly — Wiadomo, podziękowania są bardzo miłe, ale najmilsze są, gdy składa się je publicznie

Your commitment to this project is exceptional – czyli: twoje zaangażowanie w ten projekt jest wyjątkowe — zwrot wart zapamiętania przy ocenach rocznych i na zakończenie projektu oczywiście

The workers have seen your dedication, and we would like to express our appreciation.— Pracownicy widzieli twoje poświęcenie i chcielibyśmy wyrazić swoje uznanie

You are doing a good job here, and I want you to know that your presence  and work are acknowledged and they are helping us reach our goals.– Robisz tu doskonałą robotę i chcę, abyś wiedział, że twoja obecność i praca są tu znane i pomagają nam osiągnać nasze cele.

Your commitment to excelence has inpired others. — Twoje zaangażowanie na rzecz doskonałości zainspirowało innych

You have a winner’s attitude —  Masz podejście zwycięscy.

Your attention to details puts you at the top— Twoja dbałość o szczegóły stawia Cię na szczycie

A teraz uwaga, wrzucamy wyższy bieg

Every job is a self-portrait of the person who did it. You’ve autographed your work with excellence. — Każda praca jest autoportretem osoby, która ją wykonała. Ty podpisałaś/eś swoją pracę doskonałością.

Your dedication, enthusiasm and insight are really inspiring.— Twoje poświęcenie, oddanie i wnikliwość są naprawdę inspirujące.

Your support and dedication to your team has earned you much deserved admiration— Twoje wsparcie i poświęcenie dla Twojego zespołu sprawiły, że zasłużyłeś na podziw.

It’s an honor for our organization to have someone like you. With your hard work you have taken us to the top.—  To zaszczyt dla naszej organizacji mieć kogoś takiego jak Ty. Swoją ciężką pracą doprowadziłaś/eś nas na szczyt.

Nieczęsto, a przynajmniej nie tak często, jakbym tego chciała, bywam chwalona na forum, ale gdy do tego dochodzi -uwierz mi- nie ma milszego uczucia. Jestem w stanie przywołać w pamięci wszystkie szczegóły okoliczności,  w których mi dziękowano, ale nie pamiętam ile wtedy zarabiałam. Warto dysponować dużym zestawem komplementów doceniających wysiłek innych, a oni z pewnością się odwzajemnią – komplementem, przysługą lub wynikiem. Pozdrawiam i napisz w komentarzu swoje uwagi i na jaki temat chcesz kolejnego posta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *